Evde Bakıcı Hemşire Hizmetleri

EVDE HEMŞİRE HİZMETİ

Hayatlarımız gün geçtikçe daha zor ve koşuşturma içinde geçiyor. Bu koşuşturmanın içinde kendimize çok iyi bakmalı ve hasta olmamalıyız, çünkü durup kendimizi iyileştirecek zamanı bulamıyor ve doğru şekilde dinlenerek bu hastalık sürecini tamamlayamıyoruz. Hastalandığımızda belki etrafımızda bize bakacak insanları bile bulamıyoruz. Hastanelerde bu hasta halimizle sıra beklemek fazla zor geliyor. Bu sebeple, böyle durumlarda, etrafımızda bize bakacak bir uzmanın olması çok iyi olur diye düşündük ve Evde Hemşire Hizmetimizi sizlere sunmak istedik.

Evde Hemşire Hizmetimizden faydalandığınız taktirde sahip olacağınız hizmetler şunlar: Hastalığınızda uygulanacak ilaçların uygulanması, enjeksiyon (iğne) yapımı, serum takma ya da çıkarma, idrar sondası ve katater uygulaması, kan alma, pansuman ve yatak yarası bakımı, infizyon uygulamaları, ostomi ve kolostomi bakımı, beslene sondası değişimi, trakeostomi kanülü bakımı, peg (beslenme sondası) bakımı, refakat hemşiresi, hasta ve hasta yakını eğitimi ve danışmanlık hizmeti gibi bir çok hizmeti sizlere sunuyoruz.

Hemşirelik hizmetlerimizden sadece evde değil, huzur evlerinde, hastanede ya da diğer kurumlarda da faydalanmak mümkündür. Sürekli sizinle ilgilenen bu uzman sayesinde hem süreçle ilgili kafanıza takılan bütün soru işaretlerinden istediğiniz zaman kurtulabilirsiniz. Çocuklarınızın sürekli gördüğü kişi tarafından tedavi sürecinin sağlanması, hastane ortamında gireceği ağır hasta psikolojisine girmesini de büyük ölçüde engellemenizi sağlayacaktır. Size karşı sabır ve şefkatle yaklaşacak bir hemşire hastalığın psikolojik etkilerinden sizi korumak için bir kalkan olabilir.

Evde Bakıcı Hemşire, Evde Yatılı Hemşire, Erkek Hemşire, Özel Evde Hemşire Hizmetleri

Evinizde ailenizle günlük yaşantınıza devam ederken bir taraftan tedavi olma şansınızı değerlendirin. Yukarıda saydığımız hizmetlerin yanı sıra; banyo yaptırma, vücut tıraşı, giyindirme-soyundurma desteği, hastanın kıyafetlerinin yıkanması-ütülenmesi, ağızdan verilen ilaçların hazırlanması ve takibi, doktorun verdiği listeye göre hangi ilacın ne zaman verileceğini takip etmek, hayati bulgu takibi, nabız-tansiyon-solunum-ateş ölçümü gibi hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Evde tedavi olmak ve bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız en kısa zamanda bizlere ulaşmanızı bekliyoruz.