Evde Bakım Hizmetleri

EVDE BAKIM HİZMETİ – EVDE SAĞLIK

Bütün arkadaşlarımız siz ve sevdiklerinize en iyi ve profesyonel hizmeti vereceğinin sözünü veriyoruz.

Evde Bakım Hizmetleri,  hastalarına en doğru müdahaleyi yapmak ve onların sağlığına zarar gelmemesi için uzman ekip ile her an yanınızda.
Evde Serum Takma,Evde Sonda,Evde Pansuman,Evde Enjeksiyon,Evde Sağlık Hizmetleri gibi bir çok imkanı profesyonel çalışanlarımızla beraber İstanbul’un her semtine saglamaktayız.7 /24 ulaşabiliceginiz numaramızdan istediginiz hizmeti talep edip hastanın yerini ve ekibimizin orda olmasını istediginizi bildirebilirsiniz.
Evde Tedavi Hizmetinde en dikkat edilmesi gereken şeylerden biri,gelen ekibin uzman olmasıdır.Söz konusu saglık olunca siz değerli müşterilerimizin ince eleyip sık dokuması gerekmekte.Günümüzde bu işi illegal yapan bir çok kişi ve kurum bulunmakta bunlara itibar etmeden gerçek bir saglıkçıdan destek alınmalıdır.
Evde Serum Takma işlemi hastaların gerçekten ihtiyacı olan tüm vitaminleri barındıran onların daha çabuk ayaga kalkmasını saglayan bir hizmettir.
Evde Pansuman hizmeti hastaların ve yaralıların dışarı hastahaneye gidemicek durumda olanların evinde hizmet alması gereken kişilere uygulanan işlemdir.
Evde Enjeksiyon işlemi düzenli olarak iğne yaptıran fakat dışarıdan bu hizmeti alamayıp evinde yaptırmak isteyen kişilere uygulanmaktadır.

Özel Refakatçi Hizmeti

Her insan için değişik önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Hastalık dönemi özel ilgi ve alaka çok fazla gerektirmektedir. Yaşamın geri kalan kısmında rahat ve huzurlu yaşamak isteyen büyüklerimizin bakıma muhtaç olduğu dönemlerde rahat bir şekilde geri kalan yaşamlarını huzur ortamında yaşamak haklarıdır.

Eğer hastaneden yeni çıkmış veya kendisine eskisi gibi bakamayacak kadar hastaolan büyüklerinize bakmanız gerekiyorsa; size hastanede refakatçı hizmeti sunmaktayız.hastanede yatılı refakatçı hizmeti için bize başvurabilirsiniz.istediğiniz vasıflara sahip hastanede refakatçı hizmet elemanlarımız sayesinde hastanede refakatçı hizmetini gerçekleştirebiliriz.

Bu arada unutmamanız gereken bir şey; temin ettiğiniz hastanede refakatçı sayesinde eskisi kadar yorgun olmayacağınız için yakınınızla eskisinden daha iyi ilgilenebilirsiniz.ve kendinize ayrıca zaman ayırabilirsiniz.

HASTA BAKICI

Hasta bakıcılarımız evde veya hastanede yanınızda olup, hastanızın günlük yaşam aktivitelerine destek olurlar. Hasta bakıcı hizmetlerimiz tercihiniz doğrultusunda sabahtan akşama veya akşamdan sabaha tam mesailik ya da, 24 saat hastanın yanında kalarak tüm günlük hizmet verirler. Tüm bakım görevlilerimiz belli sağlık tecrübelerinin üzerine, özel eğitim programlarını tamamlamış deneyimli ve bilgili çalışanlardır.

Özel Yatılı Hasta Bakıcı Hizmeti,profesyonel ekibimizle birlikte sizlere ihtiyaç halinde 7/24 hizmet vermektedir.Sizlerin sadece yapması gereken iletişim bölümünden bizlere ulaşıp; Özel Yatılı Hasta Bakıcı talep etmek.Evde yatılı hasta bakıcı hizmetimiz,ne kadar süre ihtiyacınız varsa o süre içerisinde sizlere hizmet verecektir.Yatılı hasta bakıcısının görevi ne olursa olsun değerli hastalarımızın sağlığını en iyi şekilde muhafaza etmektir.Bu görev için yatılı hasta bakıcısı hizmetimizden faydalanmanız gerekmektedir.

Hasta Bakıcı Hizmetleri
Günlük yaşam aktivitelerinin desteklenmesi
Kişisel temizlik yardımı
Tuvalet / banyo desteği
Giyinme / soyunma desteği
Ağızdan verilen ilaçların hazırlanması ve takibi
Hayati bulgu takibi (Nabız / tansiyon / solunum / ateş ölçümü)
Beslenme desteği
Arkadaşlık / sohbet ve vakit değerlendirme
Egzersiz desteği

YAŞLI BAKICI

Bizi, büyüten, bugünlere getiren annelerimiz babalarımız. Günümüz sosyal ve iş hayatının yoğunluğundan dolayı maalesef onlarla istediğimiz sıklıkta görüşemiyoruz. Belli bir yaştan sonra bizim yaşantımızla paralel olarak daha çok ilgi ve özveri isteyebilirler. Onlara gerekli ilgiyi gösterebilecek, evlatlarıymış gibi sahip çıkabilecek, sorumluluk sahibi bakıcılar bulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bu elemanların görevi yaşlı/hastanın temizliği, perhizine uygun yemeklerinin hazırlanması, günlük ilaç takibi ve hastane kontrollerinin yapılması gibi konulardır. Konusunda deneyimli olan profesyonel bakıcı ve hemşirelerle hedefimiz, özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde, bir Danışmanlık şirketinden beklediğinizden daha fazlasını sunmaktır.

Evde Yaşlı Bakıcı hizmeti sizlerin değerli hastalarına en iyi şekilde sağlık hizmeti verebilmek için 7/24 telefonun ucundalar.Profesyonel Özel Yaşlı Bakıcısı gerçekten özenle seçilmesi gereken ivedilikle araştırılması gereken bir hizmet türüdür.Özellikle yatılı yaşlı bakıcı seçerken gelen bakıcının gerçekten alanında uzman olup olmadığı kontrol edilmelidir.Özel evde yaşlı bakıcısı hizmetlerimizde yararlanmak için İstanbul’un neresinde olursanız olun anında telefon kadar yakınız.

HEMŞİRE

Evde bakım hemşirelerimiz, hasta ihtiyaçlarını, bakım gereksinimlerini saptar, planlar ve tüm hemşirelik girişimlerini uygular.

Hemşirelik Hizmetleri;
İlaç uygulaması
Enjeksiyon(İğne)
Serum Takma / Çıkarma
İdrar Sondası ve Katater Uygulamaları
Kan Alma
Pansuman ve yatak yarası bakımı
İnfüzyon Uygulamaları
Ostomi ve Kolostomi Bakımı
Beslenme(NGS) Sondası Değişimi
Trakeostomi Kanülü Bakımı
Peg(Beslenme Sondası) Bakımı
Refakat Hemşiresi
Hasta ve Hasta Yakını Eğitimi ve Danışmanlık Hizmeti

Hemşirelik hizmetlerimiz gerektirdiğinde hastane, huzurevi ve/veya diğer kurumlarda da verilmektedir.

 • Banyo yaptırma
 • Vücut tıraşı
 • Giyinme / soyunma desteği
 • Hastanın kıyafetlerinin yıkanması, ütülenmesi, giyinirken destek olunması

    – Ağızdan verilen ilaçların hazırlanması ve takibi

 • Doktorun verdiği listeye göre hangi ilacın ne zaman verileceğini takip etmek

    – Hayati bulgu takibi

 • Nabız / tansiyon / solunum / ateş ölçümü

EVDE DOKTOR HİZMETİ

Uzman Evde Sağlık evde doktor hizmeti, eve bağlı ya da evde hizmet almayı tercih eden kişilere, mesleki uzmanlık, beceri ve en son tıbbi teknolojiyi yüksek etik değerlerle birleştirerek sunulmaktadır.

     Evde Doktor Muayene Hizmetlerimiz;

 • Nöroloji
 • Dahiliye
 • Göğüs Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın ve Doğum Hastalıkları

Evde bakım doktorunun misyonu, eve bağlı veya evde hizmet almayı tercih eden hastanın ve hasta bakımını üstlenen kişilerin hayat kalitesini artırmaktır. Doktorlarımız en modern tıbbi gelişmeleri, özel olarak evde bakım hastalarına sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. Teşhis ve tedavi süreci evinizin sıcaklığında en güncel, modern, kapsamlı, şefkatli biçimde sağlanır. Evde doktor hizmeti gereksiz hastane yatışlarının, acil servis başvurularının, ambulansla transferlerin önüne geçerek kişilerin tıbbi durumlarında bir zorunluluk bulunmuyorsa evlerinde kalmalarına olanak tanır. Sağlıklarına evlerinin sıcaklığı ve güveni içinde kavuşmalarını sağlar.

Koruyucu hekimlik anlayışının göz ardı edilmediği düzenli kontrollerle riskli durumların önceden tespiti ve önlem alınması sağlanarak tüm sağlık verilerinin yükselmesi sağlanır.

Evde Bakım Doktoru

Evde bakım doktorumuz sizi evinizde ziyaret ederek, teşhis ve tedavinizi sağlar. Muayene sonrasında tıbbi durumunuzu ayrıntılı olarak inceler. Tıbbi ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi belirler. Akut tıbbi durumunuzun çözümünü bir an önce sağlarken, kronik hastalıklarınız ve sağlığınızın takibi için gereklilikleri sizinle paylaşır. Belirlenen plan dahilinde gün ve gün sizin için yaşam kalitenizi artıracak sağlıklı çözümler üretir. Evde bakım doktorumuz çağrınız üzerine anlık doktor ziyaretleri de yapabilir. Bununla birlikte ihtiyacınız halinde düzenli doktor ziyaretleriyle sağlığınızı ve kronik hastalıklarınızı yakından takip ederek, koruyucu hekimlik anlayışıyla hastalıklarınızın ve olası risklerinizin erken tespiti ve gerekli önlemlerin alınmasıyla yaşam kalitenizi artırır.

Evde Uzman Doktor

Evde uzman doktor hizmetine ihtiyaç duymanız halinde bütün uzmanlık alanlarından hekimlerle evde konsültasyon hizmeti alabilirsiniz. Sizi evinizin sıcaklığında ziyaret eden uzman hekimler alanlarıyla ilgili teşhis ve tedavileri düzenler, ev ortamında yapılabilecek olan tıbbi testleri ve girişimleri uygulayabilirler. Tıbbi durumunuzun gerektirmesi halinde düzenli ziyaretlerle hastalıklarınızın kontrol ve takibini yaparlar.

Evde Radyoloji ve Görüntüleme

Evde ultrason veya doppler ihtiyacınız olduğunda uzman radyoloji hekimlerimiz modern taşınabilir cihazlar ile birlikte evinizin huzuru içinde tıbbi görüntülemenizi yapar. Görüntüleme raporunuzu hızla size ve doktorunuza dijital ortamda ulaştırır.

Evinizde röntgen ihtiyacı olması durumunda radyoloji teknisyenimiz modern taşınabilir cihazıyla, istenen tüm planlarda röntgeninizi çeker. Röntgenin dijital görüntüsü e-mail ortamında hızla size ve doktorunuza iletilir. Röntgen raporunuz radyoloji uzmanımız tarafından özenle hazırlanıp yine tarafınıza ulaştırılır.

Evde Tıbbi Girişimler

Uzman doktorlarımızın yetkisi dahilinde ev ortamında uygulanabilecek her türlü tıbbi girişim kurumumuzun yüksek kalite anlayışıyla sağlanır.

Primer (Hastayı Takip Eden) Hekime Raporlama

Durumunuzu takip eden bir ya da birden fazla hekiminiz olması durumunda evde bakım doktorumuz, sağlık durumunuzu, muayene bulgularınızı, tetkik ve görüntüleme sonuçlarınızı takiplerinizi yürüten hekiminize raporlar. Yine takip eden hekiminizin önerilerini alarak bunların doğru biçimde uygulanabilmesi için gerekli organizasyonu yapar.

EVDE SERUM TAKMA HİZMETİ

Serum birçok rahatsızlık için ortak olarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. Berrak bir sıvı olan serum içerisine doktorun tavsiyesine göre, ilaç da enjekte edilebiliyor. Evde serum takma işleminde ise, muhakkak bir sağlık personelinden yardım almalısınız. Bunun için hizmet veren medikal merkezler, evlere hemşire desteği sağlamaktadır. Devamlı olarak serum şeklinde kullanmanız gereken bir ilaçlı tedavi söz konusuysa ya da ilk kez evde serum takılması gerekiyorsa, damar yolu açılarak kısa bir sürede bu işlem yapılabilir.

Evde Serum Takma Hizmeti

Serumlar, vücuttaki enfeksiyonu kısa sürede dışarı atmanızı sağlar. Evde serum Hizmeti son derece steril bir ortamda ve şekilde yapılmalıdır. Şişe ya da torba şeklinde olan serumlar duruma göre tercih edilebilir. Enfeksiyon sonrası uygulanabilen antibiyotik tedavisi sırasında, kemoterapi tedavilerinde, metabolizma bozulmalarında, beslenme ya da bağırsak rahatsızlıklarında serumla tedavi uygulanabilir.

Türkiye’nin Her Yerinde Evde Serum Takma ; Evde Serum Hizmeti İçin Bizi Arayabilirsiniz.

0553 165 05 51

Aramak İçin Tıklayınız.