Evde Bakım - Tedavi Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Evde Bakım - Tedavi Hizmetleri

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz. Hasta için en uygun koşulların sağlanması için modern hizmet kalitesinden taviz vermeden evde bakım hizmeti çerçevesinde hastalıklardan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. Sağlık sorunlarınızla yakından ilgileniyor, hasta ihtiyaçlarını belirleyerek tedavi sürecinde evde bakım hizmetleri sunmak için titizlikle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Evde Hastalar İçin Özel Hizmet

Hastanın kısa sürede tedavi olması için uygun koşulları oluşturan ekibimiz ile evinden çıkamayan hastalara özel hizmet sunuyoruz. Yaşam standartlarını gözeterek gerçekleştirdiğimiz evde bakım hizmetleri çerçevesinde acil yardım uygulamalarından tutunda pansuman, kan tahlilleri, serum takma, tansiyon ölçme gibi birçok hizmeti alanında uzman çalışanlarımız tarafından sunuyoruz.

Hizmetlerimiz İle Hastaların Yaşam Standardını Artıyoruz

Evde bakım hizmeti sunan doktorumuz ile adresinize gelerek evde bakım hizmetleri ile ilgili yaşam standardını artıracak gerekli çalışmaları ve tedbirleri alıyoruz. Eve bağlı ve evden çıkamayan yatalak hastaların çeşitli ihtiyaçları olabiliyor. Bu ihtiyaçları Avrupa ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile sağlayan ekibimiz hastanın ihtiyacı olan birçok hizmeti evde bakım hizmetleri çerçevesinde sunmaktadır.

Doktor Ve Hemşire Hizmetleri

Farklı ihtiyaç ve hastalıklara göre sunmuş olduğumuz hizmetler çerçevesinde siz de eve mahkum olan hastanız için evde bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitesinden taviz vermeden sunmuş olduğumuz bakım hizmetleri çerçevesinde doktor ve hemşiremiz ile birlikte adresinize geliyor, hastanın ihtiyacı olan yerinde bakım ve tedavi hizmetlerini uzman çalışanlarımız tarafından başarılı şekilde sunmaktayız.

Güvenilir Evde Bakım Hizmetleri İçin Bizi Tercih Edin

Kurumsal hizmet sunan kurumumuz, eve başlı olan ve yataktan kalkamayan hastalar için yerinde bakım hizmetlerini başarılı şekilde sunmaktadır. Güvenilir ve kurumsal hizmet çerçevesi ile sunmuş olduğumuz teşhis, tahlil ve tedavi hizmetleri için sizde kumrumuzu tercih ederek evde bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Evde tıbbi cihaz hizmetinden tutunda tahlil ve röntgen hizmetlerine kadar birçok ihtiyaca yanıt verecek profesyonellikle faaliyetlerini sürdüren kurumumuzu tercih ederek güvenle evde bakım hizmetlerimiz için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

0216 372 05 51

Hizmetlerimiz için arayın.

0551 188 03 59

İstanbul mobil hizmetler

7/24 Hizmet

Günün her saati ulaşabilirsiniz.

E-posta İle Ulaşım

destek@uzmanevdesaglik.com