Evde Doktor Hizmeti

Hizmetlerimiz

Evde Doktor Hizmeti

Evde doktor hizmeti sağlık merkezlerine gidemeyen yatağa bağımlı ya da yürüme sıkıntısı olan hastaların sağlık durumlarına uygun tedavi yöntemlerini ilgili sağlık personelleri tarafından gerekli tedavi ve müdahaleleri hastanın evinde yapmasına  evde doktor hizmeti adı verilmektedir. Evde doktor hizmeti veren sağlık personelinin temel amacı evde bu hizmeti almaya zorunlu kalan hasta ile hasta bakıcısının işlerini kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini artırmaktır.

 Evde Doktor Hizmetleri Nelerdir?

Sağlık merkezimizin evde doktor hizmeti sunduğu sağlık dalları şunlardır;

 • Nöroloji muayenesi ve tedavisi
 • Dahiliye muayenesi ve tedavisi
 • Göğüs hastalıkları muayenesi ve tedavisi
 • Fizik tedavi
 • Yoğun bakım, Anestezi ve hekim muayenesi
 • Cildiye muayenesi ve tedaisi
 • Ortopedi muayenesi ve tedavisi
 • Genel cerrahı muayenesi ve tedavisi

Evde doktor hizmeti almak istiyorsanız sağlık merkezimizin iletişim olanaklarından  bizlere ulaşarak sağlık personellerimiz ve evde doktor hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evde Doktor Hizmetinde  Kimlere Verilir?

 Evde doktor hizmeti  ihtiyacı olan ve sağlık merkezlerine gidemeyen 7’den 70’e tüm bireylere verilebilir. Saatlik, uzun süreli  ya da periyodik bakım hizmetleri sunan sağlık merkezimiz ve personellerimiz evde doktor hizmetinde öncelik tanıdığı hastaları şunlardır.;

 • Cerrahi işlem sonrası bakım ve tedaviye ihtiyacı olanlar
 • Yürüyemeyen yatağa mahkûm olan hastalar
 • Hareket kabiliyeti kısıtlı olan ve bakıma muhtaç olan yaşlılar
 • Hipertansiyon, diyabet, osteoporoz gibi kronik hastalıkları olan hastalar
 • KOAH ve benzeri gibi ciğer hastalığı ve nefes darlığı hastalığı olan hastalar
 • Demans ve Alzheimer gibi nörolojik hastalığı olan hastalar
 • Akut ve kanser hastalıkları tedavisinde

Yukarıdaki  hastalıklar ve bunlara eş değer hastalıkların tedavisinde ve bakım süresinde  sağlık merkezimizden evde doktor hizmeti talep edebilirsiniz.

Uzman Evde Sağlık evde doktor hizmeti, eve bağlı ya da evde hizmet almayı tercih eden kişilere, mesleki uzmanlık, beceri ve en son tıbbi teknolojiyi yüksek etik değerlerle birleştirerek sunulmaktadır.

Evde bakım doktorunun misyonu, eve bağlı veya evde hizmet almayı tercih eden hastanın ve hasta bakımını üstlenen kişilerin hayat kalitesini artırmaktır. Doktorlarımız en modern tıbbi gelişmeleri, özel olarak evde bakım hastalarına sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. Teşhis ve tedavi süreci evinizin sıcaklığında en güncel, modern, kapsamlı, şefkatli biçimde sağlanır. Evde doktor hizmeti gereksiz hastane yatışlarının, acil servis başvurularının, ambulansla transferlerin önüne geçerek kişilerin tıbbi durumlarında bir zorunluluk bulunmuyorsa evlerinde kalmalarına olanak tanır. Sağlıklarına evlerinin sıcaklığı ve güveni içinde kavuşmalarını sağlar.

Koruyucu hekimlik anlayışının göz ardı edilmediği düzenli kontrollerle riskli durumların önceden tespiti ve önlem alınması sağlanarak tüm sağlık verilerinin yükselmesi sağlanır.

Evde Bakım Doktoru

Evde bakım doktorumuz sizi evinizde ziyaret ederek, teşhis ve tedavinizi sağlar. Muayene sonrasında tıbbi durumunuzu ayrıntılı olarak inceler. Tıbbi ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi belirler. Akut tıbbi durumunuzun çözümünü bir an önce sağlarken, kronik hastalıklarınız ve sağlığınızın takibi için gereklilikleri sizinle paylaşır. Belirlenen plan dahilinde gün ve gün sizin için yaşam kalitenizi artıracak sağlıklı çözümler üretir. Evde bakım doktorumuz çağrınız üzerine anlık doktor ziyaretleri de yapabilir. Bununla birlikte ihtiyacınız halinde düzenli doktor ziyaretleriyle sağlığınızı ve kronik hastalıklarınızı yakından takip ederek, koruyucu hekimlik anlayışıyla hastalıklarınızın ve olası risklerinizin erken tespiti ve gerekli önlemlerin alınmasıyla yaşam kalitenizi artırır.

Evde Uzman Doktor

Evde uzman doktor hizmetine ihtiyaç duymanız halinde bütün uzmanlık alanlarından hekimlerle evde konsültasyon hizmeti alabilirsiniz. Sizi evinizin sıcaklığında ziyaret eden uzman hekimler alanlarıyla ilgili teşhis ve tedavileri düzenler, ev ortamında yapılabilecek olan tıbbi testleri ve girişimleri uygulayabilirler. Tıbbi durumunuzun gerektirmesi halinde düzenli ziyaretlerle hastalıklarınızın kontrol ve takibini yaparlar.

Evde Radyoloji ve Görüntüleme

Evde ultrason veya doppler ihtiyacınız olduğunda uzman radyoloji hekimlerimiz modern taşınabilir cihazlar ile birlikte evinizin huzuru içinde tıbbi görüntülemenizi yapar. Görüntüleme raporunuzu hızla size ve doktorunuza dijital ortamda ulaştırır.

Evinizde röntgen ihtiyacı olması durumunda radyoloji teknisyenimiz modern taşınabilir cihazıyla, istenen tüm planlarda röntgeninizi çeker. Röntgenin dijital görüntüsü e-mail ortamında hızla size ve doktorunuza iletilir. Röntgen raporunuz radyoloji uzmanımız tarafından özenle hazırlanıp yine tarafınıza ulaştırılır.

Evde Tıbbi Girişimler

Uzman doktorlarımızın yetkisi dahilinde ev ortamında uygulanabilecek her türlü tıbbi girişim kurumumuzun yüksek kalite anlayışıyla sağlanır.

Primer (Hastayı Takip Eden) Hekime Raporlama

Durumunuzu takip eden bir ya da birden fazla hekiminiz olması durumunda evde bakım doktorumuz, sağlık durumunuzu, muayene bulgularınızı, tetkik ve görüntüleme sonuçlarınızı takiplerinizi yürüten hekiminize raporlar. Yine takip eden hekiminizin önerilerini alarak bunların doğru biçimde uygulanabilmesi için gerekli organizasyonu yapar.

0850 888 01 12

Hizmetlerimiz için arayın.

0(553) 165 05 51

İstanbul mobil hizmetler

7/24 Hizmet

Günün her saati ulaşabilirsiniz.

E-posta İle Ulaşım

destek@uzmanevdesaglik.com