Evde Hemşirelik Hizmeti

Hizmetlerimiz

Evde Hemşirelik Hizmeti

Evde Hemşirelik Hizmeti İstanbul

Her insan zaman zaman hastalanıp sağlık hizmeti almaya ihtiyaç duyar. Sağlık hizmetlerini hastane, sağlık ocağı gibi yerlerden alabileceğiniz gibi özel firmaların sunduğu sağlık hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Yatağa bağımlı özel bakım alması gereken hastaların hastane ortamına taşınıp tedavi alması sağlanıp aynı şekilde eve tekrar getirilmesi zor olmakta ve insan gücü gerektirmektedir. Yatakta sürekli yatmakta olan hastalara İki saatlik süreler ile pozisyon değiştirilmez ise hastaların basınç altında kalan bölgelerinde yaralar açılmaya başlar ve bu yaralar tedavi edilmediği takdirde ciddi sonuçlar doğurabilir. Evde hemşirelik hizmeti veren firmalar bu konuda yardımınıza koşmaktadır.

Hemşirelik Hizmetleri Nelerdir?

Hemşire unvanına sahip alanında donanımlı kişilerce verilen hizmet sağlığınıza kavuşmanız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Bu hizmetlerin başında yatağa bağımlı bireylere verilen hizmet gelmektedir. Sonda takımı, yara bakımı, pansuman, enjeksiyon, serum takmak gibi hizmetler satın alınan hizmetlerdir. Ayrıca sutür alma, damar yolu açma ve damar yolu çıkarma, radyoloji hizmetleri, mesane irigasyonu, lavman uygulama, Ekg çekme, tahlil alma gibi hastane ortamında gerçekleştirilecek her türlü işlem sağlanabilir. Evde hemşirelik hizmeti size birçok kolaylık sağlar. Özellikle yatağa bağımlı hastaların konforlu bir hayat sürmeleri ve ruhen, bedenen, sosyal yönden tam bir iyilik halinde olmasına yardım eder.

Evde Bakım Hizmetinin Avantajları

Evde bakım hizmetinin hem hasta hem de ailesi için birçok avantajı vardır. Hastane ortamında bulunmayı sevmeyen kişilerin hastane psikolojisi yaşamasını önler. Evden ayrılmadan gerekli kan, idrar ve gaita tahlillerinin alınmasını sağlar. Kişiye özel bakım almanıza yardım eder ve kendinizi özel hissetmenizi sağlar. Mahremiyetinize en üst düzeyde saygı duyulur ve kişiliğinize var olan saygı korunur. Hastane ortamında alabileceğiniz enfeksiyon riskinin önüne geçilmiş olur. Yaşam kaliteniz yükselir. Hastane ortamında geçireceğiniz zamanı sevdikleriniz ile daha kaliteli geçirmenize yardım eder. Sonda taktırmak çoğu insan için utanmaya sebep olan bir sağlık girişimidir. Evde hemşirelik hizmeti alındığı takdirde mahremiyetinize özen gösterilir ve gizlilik içinde bu işlem sağlanır.

Tüm sağlık hizmetlerini güler yüzlü, alanında eğitimli uzman kadromuzdan kolaylıkla alabilirsiniz. Firmamızın sağladığı hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evde Hemşire hizmeti sayesinde serum takma, kan verme, yara bakım, pansuman gibi hizmetleri evinize geliyor. Asya Sağlık’ın güvenilir ve uzman hemşire kadrosuyla aynı zamanda reçete edilmiş tedavilerin uygulanmasını kapsayan girişimsel Evde Hemşire Hizmetleri uygulamaları, konusunda uzman hemşireler ve hekimlerimiz yönlendirilmektedir.

Evde Hemşire uygulamaları;

Örnek Alma; Kan, tükürük, idrar,gaita örneği alma vb.
Serum; Serum takma, serum takma ve takip, serum çıkartma
Sonda; Sonda takma-mesane, Sonda çıkartma- mesane
Enjeksiyon; I.M, I.V., S.C.
Yara Bakımı ve Pansuman; Küçük, Orta, Büyük
Lavman Uygulama
Mesane İrrigasyonu
Sütür Alma
Damar Yolu Açma
Damar Yolu Çıkartma
EKG Çekimi
Radyoloji Hizmetleri
Port İğnesi Değişimi

Hizmetin Avantajları

Yaşadığınız ortamda sağlık hizmeti alabilirsiniz,
Kişiye özel bir bakım avantajı sağlar,
Hastane psikolojisini yaşamazsınız,
Hastaneye gitme süresi olmadığından zamandan tasarruf edersiniz,
Enfeksiyon riskini azaltır,
Gizliliğiniz en üst seviyede olur,
Kişinin yaşam kalitesini yükseltir,
Bulunduğunuz yerden Sağlık Profesyonelleri ile girişimsel hemşirelik hizmetlerini almanız sağlanır,
Sevdiklerinizle zaman geçirmenize olanak sağlar,
Hastanın ve yakınlarının yaşam kalitesini yükseltir,
Sağlık hizmetine anında ulaşabilirsiniz.

Yardımcı Olmak İçin Bekliyoruz!

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Mobil Hizmetler için bizlere ulaşabilirsiniz.

0850 888 01 12

Hizmetlerimiz için arayın.

0(553) 165 05 51

İstanbul mobil hizmetler

7/24 Hizmet

Günün her saati ulaşabilirsiniz.

E-posta İle Ulaşım

destek@uzmanevdesaglik.com