Evde Serum Takma Hizmeti

Evde Serum ve Evde Sağlık Hizmeti İçin 7/24 Bizi Arayın.

Serum, hastalık durumunda kişide oluşan rahatsızlık biçimine göre tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Öncelikle rahatsızlığınıza doktor tarafında bir tanı koyulur. Daha sonra belirtilen tanıya uygun ilaçlar alınır ve serum şişesine enjekte edilir. Serumlar şişe ya da torba şeklindedir ve ihtiyaca göre seçim yapılır. Serum, içine ilaçlar enjekte edildikten sonra, hastada açılan damar yolu sayesinde ilaç vücudunuza ulaşır. Vücudunuzda oluşan enfeksiyonları kısa sürede dışarı atmanızı da sağlayacaktır. Fakat serum takma işleminin son derece steril bir ortamda ve bir sağlık personeli tarafından yapılması gerekir. Yoksa başka enfeksiyonlara sebep olabilirsiniz. Bunun için medikal merkezlerdeki evlere hemşire desteğinden faydalanmak mümkündür. Durumunuz sürekli ilaç almayı gerektiriyor ya da ilk kez serum taktıracak iseniz bu hizmet sizin için süreci kolaylaştıracaktır.

Serumlar, ilacın direk ve kısa sürede vücudunuza girmesini sağladığı için en çok kullanılan tedavi yöntemlerinden biridir. Vücudunuzda oluşan enfeksiyon sonrası antibiyotik tedavisi sırasında, kemoterapi tedavilerinde, metabolizma bozukluklarında, beslenme konusunda yaşadığınız sıkıntılar ve birçok böyle durumlarda serumla tedavi uygulamak mümkündür. Evde serum takma hizmetiyle, evinizin rahat ortamında hastaneye gitmeden, sıra beklemeden iyi hissetmek size büyük rahatlık ve kolaylık sağlayacaktır. Devamlı serum almayı gerektiren bir rahatsızlığınız varsa kendinizi en rahat hissettiğiniz yerde, evinizde, tedavi sürecini tamamlayabilirsiniz.

Evde Serum Takma / Çıkarma İstanbul

Hele çocuk hastalar için hastane ortamı son derece ürkütücü ve korkunç olabilir. Çocuğunuzun hastane korkusunun bir fobiye dönüşmesini istemiyorsanız bu hizmet tam size göre olacaktır. Evde yapılan tedavinin çocuk açısından daha sağlıklı bir sürece dönüşmesini sağlamak sizin elinizde. Böylece hem süreç konusunda acele etmeden ve gerilmeden bilgi verip alabilirsiniz. Bahsettiğimiz durumlardan birini bile yaşıyorsanız Evde Serum Takma Hizmetimizde faydalanmak için harekete geçin.