Evde Yatılı Hasta Bakıcı

Evde Yatılı Hasta Bakıcı Hizmetleri

Hasta bakıcı, hasta olan kişiye, hemşire ve doktorların yönlendirdiği şekilde, gerekli bakım ve uygulamaların yapılmasını sağlayan kişidir. Kimi hastalıklar her ne kadar evde yatıp dinlendiğinizde geçse bile bir uzmanın bu süreci yönlendirmesi sizin için daha iyi olacaktır. Hasta bakıcılarımız evde ya da hastanede günlük yaşantınızı devam ettirebilmeniz konusunda size destek olurlar. Peki bu hizmetten nasıl faydalanabilirsiniz? Hasta bakıcılarımız sabahtan akşama, akşamdan sabaha, tam mesailik ya da 24 saat hastanın yanında kalarak sizlere istediğiniz hizmeti sunarlar. Hangi aralık sizin için daha uygunsa o aralıkta hizmetimizden faydalanmanız mümkündür.

Yatılı Hasta Bakıcısı İstanbul

Sizlere hizmet veren bütün sağlık çalışanlarımız, özel eğitim programlarını tamamlamış, deneyimli, bilgili, alanında uzman olan çalışanlardır. Hizmetten faydalanmaya karar verdiğiniz zaman karşılaşacağınız hizmetin sizi mutlu etmesi bizim önceliğimizdir. Sizin için önemli olan durumları ciddiye alıyor ve bu doğrultuda hizmetlerimizi sunuyoruz.

Yatılı bir hasta bakıcı istiyorum diyorsanız, profesyonel ekibimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda 7/24 sizlere hizmet vermek için bizi aramanız yeterli olacaktır. Sizin istek ve beklentilerinizi dikkate alarak beklediğinizden fazlasını sunmak için buradayız. Evde yatılı bakıcı hizmetimizi sizin istediğiniz ve ihtiyacınız olan süre ne kadar ise o kadar süre kullanabilirsiniz. Bizim için önemli olan değerli hastalarımızın sağlığını en iyi şekilde muhafaza etmektir. Hizmetimizden faydalandıktan sonra devamlılığımızı sizler sağlayacaksınız.

Hasta bakıcı hizmetlerimiz ; günlük yaşam aktivitelerinin desteklenmesi, kişisel temizlik yardımı, tuvalet – banyo desteği, giyinme – soyunma desteği, ağızdan verilen ilaçların hazırlanması ve takibi, hayati bulgu takibi (nabız, tansiyon, ateş ölçümü, solunum), beslenme desteği, arkadaşlık, sohbet ve vakit değerlendirme, egzersiz desteği gibi bir çok hizmeti de içine alıyor.

Bütün bu hizmetlerden gönül rahatlığı ile faydalanmak istiyorsanız, sizleri bekliyoruz.