Fizik Tedavi & Rehabilitasyon

Hizmetlerimiz

Fizik Tedavi & Rehabilitasyon

Sağlık insan hayatı içerisinde en önemli zenginliklerin başında yer alır. Bunun için sağlığınızı korumaya özen göstermelisiniz. Sağlık konusunda profesyonel çalışmalar yaparak kişilere yardımcı olan kurumumuz tüm hizmet içeriğini yasal olarak sunuyor. Fizik tedavi hizmeti ile evinizde en iyi sonucu almanıza yardımcı oluyor ve bunu da alanında uzman kadro ile sunuyoruz. Doğuştan oluşan kas rahatsızlıkları veya sonrada oluşan olumsuz durumlarda evinizden çıkmadan fizik tedavi alabilirsiniz. Bu hizmet içeriğinde uzman fizyoterapistlerde yer alarak size yardımcı oluyor. Düzenli olarak bu hizmet içeriğinden yararlanmanız sonuç almanıza olanak sağlayacaktır. Tedavi süreci içerisinde kendinizi zorlamadan başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Evde Fizik Tedavi Uygulamaları

Evde fizik tedavisi yaptıracağınız zaman ilgili kurumun yasal hizmet vermesine ve tecrübeli olmasına özen gösterin. Ayrıca gerekli olan ekipmanların da bulunması gerekir. Kurumumuz bu konuda geliştirdiği özel teknolojik donanımlar ile size yardımcı olur. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Hizmet içeriğinde cerrahi operasyonlar sonrası rehabilitasyon, obezite egzersiz programı, romatizmal hastalıkların rehabilitasyonu yer alıyor. Evinizden çıkmadan bu hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Güler yüzlü personel size kaliteli bir şekilde yardımcı olarak en iyi sonucu almanıza olanak sağlıyor. Lokal enjeksiyonlar konusunda da hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Ortopedik rahatsızlıklar konusunda da gerekli desteği kurumsal olarak alabilirsiniz.

Evde Fizik Tedavi Hizmetinden Yararlanmanın Avantajları

Evde fizik tedavi almanın birçok yararı bulunuyor. Öncelikle evden çıkmak zorunda kalmaz ve buna bağlı olarak yorgunluk oluşmaz. Ayrıca bulunduğunuz alanda en iyi sonucu almanıza destek sunulur. Gizlilik konusunda da kurumumuz gerekli desteği ayrıcalıklı olarak sunar. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Zaman konusunda da tasarruf ederek avantaj sağlayabilirsiniz. Hastane enfeksiyonlarından da korunabilir ve mikrop kapmamış olursunuz. Sunulan hizmetler sizin memnuniyetini amaçlar. Tüm ekipmanlar modern çağa uygun olarak hazırlanarak uzman ekip tarafından kontrollü bir şekilde sunulur. Verilen fizik tedavi hizmetinde kişiye bağlı olarak vücudu doğru kullanma teknikleri de öğretilir. Bu sayede sorunsuz bir hizmet alarak yararlanabilirsiniz.

Doğuştan veya sonradan oluşmuş; kas, kemik ve eklemlere ait travmatik romatizmal ve nörolojik rahatsızlıklara karşı uygulanan fizik tedavi hizmetlerini, fizyoterapistlerimiz ile kişilerin bulunduğu ortamda sunuyoruz.

Özellikle yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş olan hastalarımızın, FTR (Fizik, Tedavi ve Rehabilitasyon) uygulamalarını yaptırmak için sağlık kuruluşlarına gitmesi çok zahmetli ve sıkıntılı bir süreçtir. Kişiye uygulanacak programa bağlı olaraka 1- 1,5 saat seans süresi bulunmaktadır.

Rehabilitasyon

Kişinin doğuştan veya sonradan, herhangi bir nedenle oluşan kalıcı veya geçici yetersizliklerinin, kaybedilmiş bazen de kısıtlanmış olan fonksiyonel kapasitesinin belirlenerek tedavi edilmesi, destek verilerek günlük yaşamda bağımsız duruma gelmesini sağlamaktır.

Fizik Tedavi
Sıcak/soğuk uygulamaları, ultrason, elektrik akımı ile uyarıları, su içi tedavileri ve traksiyon gibi çekme tedavilerini içermektedir. Egzersiz ve vücudu doğru kullanma fizik tedavi ve rehabilitasyon tedavi yöntemlerinden biridir.

Evde Fizik Tedavi Uygulamaları

Romatizmal hastalıkların rehabilitasyonu (Kireçlenme, bel, boyun, sırt vb ağrıları),
Ortopedik vakaların rehabilitasyonu (Kırık, ameliyat, alçı sonrası..),
Artroplasti ve artroskopik cerrahi sonrasında rehabilitasyon,
Osteoporoz (kemik erimesi) rehabilitasyonu,
Obezite egzersiz programı,
Nörolojik rehabilitasyon,
Cerrahi işlemler sonrası rehabilitasyon,
Lokal enjeksiyonlar,
Pulmoner rehabilitasyon.

Hizmetin Avantajları

Yaşadığınız ortamda sağlık hizmeti almanız sağlanır,
Gizliliğiniz en üst seviyede olur,
Zamandan tasarruf edersiniz,
Hastane enfeksiyonlarından korunmuş olursunuz.

0216 372 05 51

Hizmetlerimiz için arayın.

0551 188 03 59

İstanbul mobil hizmetler

7/24 Hizmet

Günün her saati ulaşabilirsiniz.

E-posta İle Ulaşım

destek@uzmanevdesaglik.com